HappyForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HappyForum

Forum za B-jovce Oš Vodmat.
 
KazaloKazalo  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Valeta.

Go down 
+8
Klemen
C.A.R
Lukec^^
ninchy
BabyGirl
spela
Mancaaa.
Moiichie.
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
C.A.R
Looser.
Looser.
C.A.R


Število prispevkov : 87
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 20/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 08, 2008 9:07 pm

dj kaj si skos neki pamtn pizdica ena


jeeeeeeeeeeeeee kr take

pa vem kaj si ti govoru sm nism SLEP afro afro afro afro
Nazaj na vrh Go down
Klemen
Looser.
Looser.
Klemen


Število prispevkov : 37
Age : 30
Kraj : Vodmat
Registration date : 21/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 08, 2008 9:39 pm

ej car. a pol pridš ju3 u šolo al ne
Nazaj na vrh Go down
Mancaaa.
Član.<33
Član.
Mancaaa.


Število prispevkov : 249
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 08, 2008 9:41 pm

To z mjuziklom bi mogl it po delčkih.
Nemormo kr prvič use to obvladat in znat.
Drgač pa men se zdi Snoj kulči za princa.Ni nujno da je vse popouno.Tko bo pomoje bol smešn. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
C.A.R
Looser.
Looser.
C.A.R


Število prispevkov : 87
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 20/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyPet Maj 09, 2008 10:59 pm

men je tut taprav za princa afro afro afro afro afro
Nazaj na vrh Go down
BabyGirl
Obiskovalec.
Obiskovalec.
BabyGirl


Število prispevkov : 134
Age : 30
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2008 7:25 pm

Glede po valeti je Anža dubu eno dobro idejo(upam da nauš jezn k sm jst napisala).

Namest da bi rezerviral en lokal al pa kej bi šli raj npr. u Bizovik in bi tm na tismu travniku mel žur in bi tut prespal(šotori,spalne vreče).Tja bi ns ene 5-6 staršev pelal pol nasledn dan bi pa usak starš pršu po ns.In bi sam tisto pijačo pa hrano kupl drugo pa nč.

Če ste za to powejte da se bomo pol bl za zihr zmenl.
Nazaj na vrh Go down
Moiichie.
Admin
Admin
Moiichie.


Število prispevkov : 587
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 16/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2008 8:48 pm

Ja ej...supr ideja Very Happy

Fuuul dobr ej. (::

Bravo Anže. Very Happy Men je kul ja. Jst sm takoj za.
Sam mislte da bi se dal prespt tm.? Tko, a nebi kdo težiu kej.? Valeta. - Page 3 279872
Nazaj na vrh Go down
https://bjovci.slovenianforum.com
spela
Looser.
Looser.



Število prispevkov : 46
Age : 30
Kraj : ljubljana
Registration date : 18/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2008 8:51 pm

k bi blo vse tok na izi. dobra ideja sam se mi mal čudn zdi da bi kr tm na enmu travniku šli šotore ob 1h zjutri postavlat. tema bi bla s svetilkami si nebi mogl kei preveč pomagat avto pa na travnik po možnosti nebi mogu pridt(da bi ble luči pržgane).
Nazaj na vrh Go down
C.A.R
Looser.
Looser.
C.A.R


Število prispevkov : 87
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 20/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2008 9:43 pm

joj špela komarji te bojo pojedl
Nazaj na vrh Go down
Mancaaa.
Član.<33
Član.
Mancaaa.


Število prispevkov : 249
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2008 10:37 pm

Špela pust kompliciranje mal.

Drugač če bi to res hotl, moj oči pozna lastnika tistga lokala tam pa bi lahko reku.
Samo pomoje nebi blo glih možno tm kr travnik najet in kampirat.
Nazaj na vrh Go down
spela
Looser.
Looser.



Število prispevkov : 46
Age : 30
Kraj : ljubljana
Registration date : 18/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyTor Maj 13, 2008 3:35 pm

sploh ne kompliciram...najbolš bo da kr na prešernovm trgu postvmo šotore.
Nazaj na vrh Go down
Moiichie.
Admin
Admin
Moiichie.


Število prispevkov : 587
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 16/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyTor Maj 13, 2008 3:47 pm

Sam če bi pršl tja ub 1h a bi šli pol sploh spat.? ×D

Men se zdi ful dobra ideja. (: Bolš kot kšn lokal najet pa to...
Sam bi pustil, da bi mel tkole tm ? Valeta. - Page 3 279872
Nazaj na vrh Go down
https://bjovci.slovenianforum.com
BabyGirl
Obiskovalec.
Obiskovalec.
BabyGirl


Število prispevkov : 134
Age : 30
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 3:11 pm

Špela,sej ni noben reku da je treba it!!
Drgač pa mislm kok eni radi komplicirate če vam ni ušeč powejte pa rečte kaj vi hočte ne sam da se skos neki prtužujete po k vs pa prašamo kam bi šl i pa rečete ne vem.

Aja pa še za Bizovik.Še niste slišal za sprej proti komarjem,odeje,svetilke,...
Pa drgač mi ne mislmo šotorov postavlat ob 1h ampak bi šli pač takrt k je valeta dopoldne al pa pol popoudan in bi nekdo k bi meu čs to use zrihtu.
Nazaj na vrh Go down
Moiichie.
Admin
Admin
Moiichie.


Število prispevkov : 587
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 16/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 4:02 pm

Se Podpišm.

Pol k vs kdo praša pa ja "ne vem" ja wau. :Hipy:
Nazaj na vrh Go down
https://bjovci.slovenianforum.com
C.A.R
Looser.
Looser.
C.A.R


Število prispevkov : 87
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 20/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 10:44 pm

kaj pa ti delaš da se zabavaš špela če ti nč ni ušeč?
Nazaj na vrh Go down
spela
Looser.
Looser.



Število prispevkov : 46
Age : 30
Kraj : ljubljana
Registration date : 18/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 11:08 pm

kdo je sploh reku al pa napisu da men to ni všeč?
jst zihr ne.

men je ful huda ideja. sam mal je čudn k ste rekl da bi šli ke po valeti...zdej pravte da bi šli popoldne...en k je blizu bi vse zrihtu??(to mi prosm razlož k sm očitno zabita k kamn. on bi očitno postavlu šotore al kaj?)

ne nina nism še slišala za sprej proti komarjem, zanč mislm da sm celo zvedla kaj svetilka pomen...odeja se mi pa nekak znano sliš Laughing
tok pa tut nism zabita da nebi vedla za to... komarji so najmanši problem(jst nism nč od komarjev rekla) moje mnenje o svetilka je pač tako da s tremi ročnimi svetilkami ne morš sred noči postavt šotora, pa spalne vreče so bol primerne za kampiranje Very Happy ...

kaj delam da se zabavam?
k da se lahko sam na zabavi po valeti zabavam...je še dost stvari na tem svetu k so bolše od zabav po valeti.
Nazaj na vrh Go down
Moiichie.
Admin
Admin
Moiichie.


Število prispevkov : 587
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 16/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 11:32 pm

Ohja.

Drgač Iggi je predlagu, da bi šli tud recimo lohk u kšn hotel, skp dal keš nebi blo tok drago, najamemo sobo in smo tm. Žur (:
Nazaj na vrh Go down
https://bjovci.slovenianforum.com
Mancaaa.
Član.<33
Član.
Mancaaa.


Število prispevkov : 249
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 7:38 am

To s hotelom je tut fula dobro.
Tam niti ne zahtevajo miru.

Drugač pomoje nebi postavl šotora sredi noči, ampak bi ga že popoldne kokr je Nina napisala.Sej neda bi zdej ceu Vodmat šou tja šotore postavlat, samo ene 3.
Koda je tok težko.Ubistvu sploh nebi rabl velik šotorov.
Nazaj na vrh Go down
BabyGirl
Obiskovalec.
Obiskovalec.
BabyGirl


Število prispevkov : 134
Age : 30
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 1:10 pm

Ja Špela vidm da tut brt ne znaš več k ni noben napisu da bi šotore postavlu tist k je blizu ampak tist k bi meu čs.Drgač ti pa lohka jutr prnesem pokazat kako zgleda sprej za komarje,svetilka in odeja.Pa sori ne napadam te sam pol tut ti se nehi tle lagat k si že na začetku ko sm napisala to že neki jebala po pa napišeš da sploh nisi mela komentarjev ampak da ti je bla ta ideja ušeč.
Nazaj na vrh Go down
spela
Looser.
Looser.



Število prispevkov : 46
Age : 30
Kraj : ljubljana
Registration date : 18/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 1:57 pm

en bi pač šotore postavlu...zrd mene je lohk tut iz maribora...en k bo meu čs

aja pa očitno ne znaš brt, takoj pru post k sm ga poslala je pisal na začetku k bi vse blo tok na izi pol sm pa napisala da je dobra ideja...sam da se mi zdi mal čudn jt postavla šotore kr na en travnik. kdo koga jebe zdej???

to je blo pa moje mnenje oziroma tko sm si predstavlala kako bi zgledal postavlanje šotorov ob 1h zjutri...mam pravico da povem svoje mnenje

pa sorry če te je prizadel da sm povedala direktno...kar te je očitno Very Happy

pa mislm da nisi prebrala do konca tist k kao nism še slišala o svetilkah pa o tem sranju...ni mi treba prnest pokazat, mam jst to vse doma, sam spreja za komarje verjetn nimam k so za eno sranje...pa zard tistih 5 pikov nom umrla...

to sm napisala:
(((komarji so najmanši problem(jst nism nč od komarjev rekla) moje mnenje o svetilka je pač tako da s tremi ročnimi svetilkami ne morš sred noči postavt šotora, pa spalne vreče so bol primerne za kampiranje))) in mislm da ti je dal to vedt da vem kaj so te tri zadeve... mislm da lohka iz tle vn razberš da poznam te stvari.

to je moje mnenje jst sm vm povedala kaj mislm, ideja se mi še zmeri zdi dobra sam ne mi pa ne zdi izvedljiva. pa sorry če me občutek vara. zdej pa prosm nehi pisat o men k se mi zdi da ta tema ni namenjena razpravljanju o mojem mnenju in o men. hvala da si to prebrala, mi velik pomen. Smile
Nazaj na vrh Go down
BabyGirl
Obiskovalec.
Obiskovalec.
BabyGirl


Število prispevkov : 134
Age : 30
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 2:04 pm

sori špela mene to nč ne gane kokr ene očitno.sicr pa kaj si pol tisto misnla da bi postavl šotore kr ne prešercu-ker to je zame jebanje u glavo.
Nazaj na vrh Go down
Klemen
Looser.
Looser.
Klemen


Število prispevkov : 37
Age : 30
Kraj : Vodmat
Registration date : 21/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 2:35 pm

joj kaj se kregate. sej na konc tko la tko ne bomo šli!
Nazaj na vrh Go down
Moiichie.
Admin
Admin
Moiichie.


Število prispevkov : 587
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 16/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 2:38 pm

Ja zkwa ne.? O.o

Itak,da bomo. No usaj ENI. Če pa kdo že zdej ve al pa misl, da naumo šli pa ne it.
Nwm no... Smile
Nazaj na vrh Go down
https://bjovci.slovenianforum.com
Mancaaa.
Član.<33
Član.
Mancaaa.


Število prispevkov : 249
Age : 30
Kraj : Vodmat.
Registration date : 17/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 2:41 pm

Pomoje bo edin problem najet travnik al tist prostor.

In najbolš bi blo, da bi našl tako stvar ko nas gre lahka večina, ne pa da jih polovica ostane doma, zato ker jim starši ne pustijo prespat in take fore.
Nazaj na vrh Go down
Klemen
Looser.
Looser.
Klemen


Število prispevkov : 37
Age : 30
Kraj : Vodmat
Registration date : 21/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 2:44 pm

Moiichie. je napisal/a:
Ja zkwa ne.? O.o

Itak,da bomo. No usaj ENI. Če pa kdo že zdej ve al pa misl, da naumo šli pa ne it.
Nwm no... Smile

me se ne zdi neumno. ampak najet travnik. dobit newem kok šotorov. usaj zame je to "manjši problem
Nazaj na vrh Go down
Klemen
Looser.
Looser.
Klemen


Število prispevkov : 37
Age : 30
Kraj : Vodmat
Registration date : 21/04/2008

Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 EmptyČet Maj 15, 2008 2:48 pm

Mancaaa. je napisal/a:
Pomoje bo edin problem najet travnik al tist prostor.

In najbolš bi blo, da bi našl tako stvar ko nas gre lahka večina, ne pa da jih polovica ostane doma, zato ker jim starši ne pustijo prespat in take fore.

s temle ta zadnim se pa kr strinjam. res je brez veze d ns gre samo polovica zarad takih stvari.
Vem d izpade bedno če samo kritiziraš ampak ideje s travnikom tut hotelom so bedne
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Valeta. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Valeta.   Valeta. - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Valeta.
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HappyForum :: Svet B-jovcov. :: Skul.-
Pojdi na: